Новости Украины

Тимошенко пообіцяла Зеленському підтримати його 'наїзд' на Луценка Тимошенко пообіцяла Зеленському підтримати його 'наїзд' на Луценка depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https://i1.wp.com/www.kulemet.com/wp-content/uploads/2018/09/timoshenko22.jpg?fit=640%2C394 https://i1.wp.com/www.kulemet.com/wp-content/uploads/2018/09/timoshenko22.jpg?fit=640%2C394 Про це заявила у Facebook лідерка 'Батьківщини' Юлія Тимошенко. 'Дуже добре, що президент нарешті вніс подання на
Тимошенко пообіцяла Зеленському підтримати його 'наїзд' на Л

Про це заявила у Facebook лідерка 'Батьківщини' Юлія Тимошенко.

'Дуже добре, що президент нарешті вніс подання на звільнення генерального прокурора Юрія Луценка. Наша фракція підтримає це рішення своїми голосами', - написала Тимошенко.

При цьому Тимошенко наголосила на необхідності одразу внести кандидатуру нового генпрокурора.

'Разом із поданням на звільнення обов’язково треба вносити подання на призначення нового генпрокурора.
Не можна звільняти посадових осіб такого високого рангу, не призначаючи відразу нових. Бо це розбалансує управління країною. Подання нової кандидатури на генпрокурора також розблокує позитивне голосування з боку фракцій БПП і Народний фронт', - вважає Тимошенко.

Президент Володимир Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва.

Владислав Бухарєв до 2007 року працював в СБУ на оперативних посадах. 
Після роботи в службі безпеки, очолював податкову міліцію.
Від жовтня 2014-го - народний депутат від Батьківщини. Центр протидії корупції проаналізував депутатську діяльність чинного глави зовнішньої розвідки. 
З'ясували, що він не голосував, зокрема за надання дозволу на арешт депутата Олександра Онищенка, зняття імунітету з депутатів Станіслава Березкіна, Олександра Вілкула Борислава, Максима Полякова та Євгена Дейдея.

Також Бухарєв має звання генерал-лейтенанта та нагороду - ордени 'За заслуги' II та III ступенів, відомчими відзнаками та медаллю російського ФСБ 'За боевое содружество'. Походження нагороди від ФСБ Владислав Бухарєв пояснив у своєму пості на фейсбук ще у 2014 році.
Зазначив, що раніше брав участь у проведенні міжнародної операції із запобігання перекидання великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи. У цій операції були задіяні представники спецслужб різних країн, у тому числі і Росії.
Тоді російські колеги і віддячили йому за успішну спільну операцію.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS