Новости Украины

Розпочалися президентські вибори Розпочалися президентські вибори Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua http://static.gazeta.ua/img/cache/preview/733/733157_w_300.jpg http://static.gazeta.ua/img/cache/preview/733/733157_w_300.jpg У Болгарії розпочалися вибори президента і віце-президента. На посаду президента Болгарії свої кандидатури висунули 21 кандидат
Розпочалися президентські вибори
Розпочалися президентські вибори

У Болгарії розпочалися вибори президента і віце-президента. На посаду президента Болгарії свої кандидатури висунули 21 кандидат.

Про це повідомляє 'Укрінформ'.

'Для участі в голосуванні по виборах президента і віце-президента Болгарії у виборчі списки внесені 6,8 мільйона громадян з правом голосу. Голосувати на референдумі, який проводиться у цей же день, зможуть лише громадяни, які досягли 18 річного віку і постійно проживають на території країни на момент підписання президентського указу про проведення референдуму', – кажуть в Центрвиборчкомі Болгарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В США бояться терактів напередодні виборів

Цьогоріч вперше голосування буде обов'язковим для усіх громадян. За новим законодавством, якщо виборець двічі не проголосує на одних і тих же виборах, наприклад, на виборах президента, то він автоматично буде виключений з реєстру виборців.

Голосування відбудеться на більше ніж 12 тис. виборчих дільниць, з яких 325 – за межами Болгарії, в 71-ій країні світу.

Для охорони громадського порядку в день голосування залучено понад 20 тис. поліцейських.

Раніше повідомлялося, що питання введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть винести на розгляд Європейського парламенту після 7 листопада.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Andrey Radchenko 11:40 12.02.2017 0
привет http://yandex.ru

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS