Новости Украины

Поліція про заколот у колонії: Зачинщики ізольовані, з ув’язненими ведуться перемовини, є постраждалі Поліція про заколот у колонії: Зачинщики ізольовані, з ув’язненими ведуться перемовини, є постраждалі depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/22133/conversions/a6b5c8f5f73a3a77801a405dad826419-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/22133/conversions/a6b5c8f5f73a3a77801a405dad826419-wide-big.jpg Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ГУНП в Одеській області. До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внес
Поліція про заколот у колонії: Зачинщики ізольовані, з ув’язненими вед

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ГУНП в Одеській області.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені за статтею 392 (дії, що дезорганізують роботу установ виконання покарань) Кримінального кодексу України.

Для стабілізації ситуації, яка сьогодні склалася на території установи виконання покарань в Одесі, створено штаб у складі представників різних силових структур. На даний час зачинщики заворушення ізольовані, з ув’язненими ведуться перемовини.

За попередньою інформацією, під час подій ушкодження отримали четверо працівників колонії, їм було надано медичну допомогу. Загиблих немає.

Після локалізації пожежі, яка виникла в результаті займання автомобіля, розпочне роботу слідчо-оперативна група поліції.

Нагадаємо, у мережі опублікували відео зсередини одеської колонії, у якій стався бунт.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS