Новости Украины

Трибунал ООН наказав Росії звільнити українських моряків і повернути кораблі Трибунал ООН наказав Росії звільнити українських моряків і повернути кораблі 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201905/1158139.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201905/1158139.jpg Міжнародний трибунал ООН з морського права задовольнив ключову вимогу України у справі про тимчасові заходи, які має здійснити Рос
Трибунал ООН наказав Росії звільнити українських моряків і повернути к

Міжнародний трибунал ООН з морського права задовольнив ключову вимогу України у справі про тимчасові заходи, які має здійснити Росія. Відповідно до його рішення, Кремль має звільнити 24 захоплених моряків та повернути 3 кораблі.

Як зауважила заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, наказ трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно.

Читайте також: Ми доб'ємося звільнення наших моряків, – Зеркаль про суд 'Україна-Росія' в Гаазі

«Затримання трьох військових кораблів і 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі, згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом», – підкреслила вона.

Крім того дипломат зазначила, Україна очікує, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ трибуналу. За словами Зеркаль, у в подібній справі – щодо судна Arctic Sunrise – Росія також не брала участі у слуханнях, але швидко звільнила людей. Крімі того, в іншій схожій справі, щодо Enrica Lexie, ситуація була складнішою, але і в ній людей було повернуто на батьківщину.

Новина доповнюється

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS