Новости Украины

«Сіпав за сорочку і штани»: Ляшко розповів, як адвокат Коломойського затикав Зеленського «Сіпав за сорочку і штани»: Ляшко розповів, як адвокат Коломойського затикав Зеленського Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://gdb.rferl.org/D47ED43D-FDFC-483F-BD0F-8324C719FDC3_w1023_r1_s.jpg https://gdb.rferl.org/D47ED43D-FDFC-483F-BD0F-8324C719FDC3_w1023_r1_s.jpg Ляшко розкритикував присутність Богдана на консультаціях лідерів фракцій з президентом Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розпові
«Сіпав за сорочку і штани»: Ляшко розповів, як адвокат Коломойського з

Ляшко розкритикував присутність Богдана на консультаціях лідерів фракцій з президентом

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, як адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан затикав президента України Володимира Зеленського.

«Він маріонетка, раніше у мене були сумніви… але маріонетка ніколи не стане самостійною людиною… Консультації (лідерів фракцій з президентом, – ред..), круглий стіл, сидить Зеленський напроти мене, рядом з ним по праву руку – Богдан, якого ввечері потім всупереч закону про люстрацію Зеленський призначив головою Адміністрації… Але тоді він ще був ніхто.
Я побачив, що людина сидить, незнайома мені и спитав «А що Ви тут робите?... якщо у Вас немає ніякого офіційного статусу, будь-ласка, не порушуйте Конституцію та залиште консультації».
Зеленський його нікуди не відправив, зробив вигляд, що мене не почув. А потім я зрозумів чому – щоразу коли хтось виступав і Зеленський намагався щось відповісти, Богдан його смикав за сорочку або штани, щоб він мовчав. Уявіть собі ситуацію – президента України смикають за рубашку чи штани, щоб він чогось зайвого не ляпнув… Це неможливо, це приниження, коли тебе смикають як маріонетку, щоб ти чогось дурного не ляпнув», – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, під час інавгурації виникла перепалка між Зеленським та Ляшком.
Останній зробив зауваження президенту стосовно української мови, а потім, коли Зеленський виходив з сесійної зали, Ляшко сказав: «Погано почав, погано закінчиш».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS