Новости Украины

Названо склад «Українських левиць» на зустріч з боксу із командою Білорусі Названо склад «Українських левиць» на зустріч з боксу із командою Білорусі zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/g/j/gjcnth_800x_797.jpg https://zik.ua/gallery/photo/g/j/gjcnth_800x_797.jpg Визначився склад жіночої збірної команди України «Українські левиці» у черговій матчевій зустрічі в рамках Ліги жіночого боксу, як
Названо склад «Українських левиць» на зустріч з боксу із командою Біло

Визначився склад жіночої збірної команди України «Українські левиці» у черговій матчевій зустрічі в рамках Ліги жіночого боксу, яка завтра, 25 травня, пройде у Вінниці.

У суботу, 25 травня, у Вінниці, о 19:00, в спортивному клубі «Нокаут» жіноча збірна команда України «Українські левиці» зустрінеться зі збірною Білорусі «Білі Рисі», повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Головний тренер команди «Українські левиці» Володимир Богатиренко вважає, що матч із білорусками вийде символічним, адже є етапом підготовки до Європейських ігор, які відбудуться в Мінську.

«Українських левиць» представлятимуть:

вагова категорія 48 кг – Юлія Дем’яненко

вагова категорія 51 кг – Тетяна Коб

вагова категорія 54 кг – Світлана Василевська

вагова категорія 57 кг – Сніжана Холодкова

вагова категорія 64 кг – Анна Охрей

вагова категорія 69 кг – Анна Лисенко

вагова категорія 75 кг – Тетяна Петрович

Окрім безкомпромісних двобоїв за участю найсильніших боксерок України на арені вінницького СК «Нокаут», глядачі стануть свідками виступів українських виконавців, хітмейкерів Ivan Navi та Мята.

Нагадаємо, у першому матчі Ліги жіночого боксу, який відбувся в березні у Львові, «Українські левиці» перемогли збірну Польщі з рахунком 5:2.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS