Новости Украины

Здоров’я Анджеліни Джолі погіршилось, – ЗМІ Здоров’я Анджеліни Джолі погіршилось, – ЗМІ zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1576943.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1576943.jpg Здоров’я Анджеліни Джолі погіршився останнім часом. Актриса все менше з’являється на людях і ймовірно пройде курс тривалого лікува
Здоров’я Анджеліни Джолі погіршилось, – ЗМІ

Здоров’я Анджеліни Джолі погіршився останнім часом. Актриса все менше з’являється на людях і ймовірно пройде курс тривалого лікування в клініці. Справа в тому, що параліч лиця актриси прогресує. Також посилилася і анорексія, яка частково викликана стресом, частково – терапією.

На останніх фото з вікенду Джолі виглядає явно погано, пише Sun.

За словами видання, актриса приховує проблеми зі своїм здоров’ям. Справа в тому, що різка втрата ваги може бути пов’язана з терапією онкології, яка загрожує Джолі. Анджеліна вже видалила раніше свої груди, замінивши її імплантами, однак схоже це не допомогло.

Під час останньої прогулянки діти допомагали Андженліні Джолі з речами – їй явно було важко. Очевидці, які бачили сімейство голлівудської зірки на шопінгу, відзначили, що діти допомогли Джолі скласти продукти в багажник автомобіля, а потім вони всі сіли у позашляховик і покинули парковку супермаркету.

Читайте також: Між давніми приятельками Селін Діон і Анджеліною Джолі вибухнув скандал

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS