Новости Украины

Андрій Богдан: Законопроект-компроміс про вибори буде готовий до 7 ранку Андрій Богдан: Законопроект-компроміс про вибори буде готовий до 7 ранку zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/f/o/foto1_1299757509.jpg https://zik.ua/gallery/photo/f/o/foto1_1299757509.jpg Голова Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що до сьомої ранку 22 травня буде готовий законопроект зі змінами у діючий з
Андрій Богдан: Законопроект-компроміс про вибори буде готовий до 7 ран

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що до сьомої ранку 22 травня буде готовий законопроект зі змінами у діючий закон про вибори.

Про це повідомляє Українська правда.

«Зміни до закону про вибори будуть стосуватися вилучення мажоритарної системи і зниження прохідного бар’єру до 3%. Це компроміс. Чи будуть голоси під цей законопроект – велике питання, але в нас є оптимізм.

Десь до сьомої ранку у нас буде готовий законопроект, можливо, підписаний лідерами фракцій, і він буде внесений до Верховної Ради», – підкреслив Богдан.

Він також зазначив, що прийняття виборчого кодексу з відкритими списками поки що неможливе через позицію народних депутатів.

За словами голови АП, велика кількість народних депутатів нібито вважає, що можна утримати «пропорційну систуме партійних виборів при умові зменшення прохідного бар’єру до 3%».

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS