Новости Украины

Фабрі Гонсалес: Ми не мали на полі гравців, які могли забивати голи Фабрі Гонсалес: Ми не мали на полі гравців, які могли забивати голи zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/p/1/p1dbdslud21i4r3inugfj3j1mra4.jpg https://zik.ua/gallery/photo/p/1/p1dbdslud21i4r3inugfj3j1mra4.jpg Коментар головного тренера львівських «Карпат» після поєдинку в Одесі тамтешньому «Чорноморцю» у матчі 30-го туру Прем’єр-ліги. «
Фабрі Гонсалес: Ми не мали на полі гравців, які могли забивати голи

Коментар головного тренера львівських «Карпат» після поєдинку в Одесі тамтешньому «Чорноморцю» у матчі 30-го туру Прем’єр-ліги.

«Ми вийшли на поле з неправильним ставленням. «Карпати» не показали належну інтенсивність гри. Нам забили гол, команда перелаштувалася в другому таймі і ми заслужено змогли зрівняти рахунок.

Але відразу після цього наш футболіст порушує правила і нам миттєво забивають другий гол. Все було втрачено... Думаю, що «Чорноморець» заслужено здобув перемогу.

Футболісти мають розуміти, що ми провели фінал. І цей фінал переграти ще раз не можна. З першої хвилини треба виходити і вмирати на полі.

Кадрові втрати? Звичайно, що це негативно вплинуло на нас. В нашому розпорядженні немає гравців, які могли б забивати. Нам бракує Шведа, не зміг зіграти Понде – це велика втрата. Ми не мали гравців, які могли забивати голи і нав’язувати боротьбу», – цитує іспанського наставника «зелено-білих» Інформаційний центр ФК «Карпати».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS