Новости Украины

Україна і Словаччина домовилися про обмін попередньою митною інформацією, – ДФС Україна і Словаччина домовилися про обмін попередньою митною інформацією, – ДФС zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/s/l/Slovachyna_Ukraine.jpg https://zik.ua/gallery/photo/s/l/Slovachyna_Ukraine.jpg Україна та Словаччина погодили запуск процедури обміну попередньою митною інформацією про переміщувані товари та транспортні засоб
Україна і Словаччина домовилися про обмін попередньою митною інформаці

Україна та Словаччина погодили запуск процедури обміну попередньою митною інформацією про переміщувані товари та транспортні засоби через пункти пропуску на українсько-словацькому кордоні.

Про це написав в.о. голови ДФС Олександра Власова на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Власов, прикладом став механізм, відпрацьований з угорською митницею.

«Обмін в електронному вигляді запускатимемо на чотирьох пунктах пропуску: «Ужгород – Вишнє Нємецьке», «Малий Березний – Убля», «Чоп – Чіерна над Тисою» та «Павлове – Матьовце» Закарпатської митниці ДФС. За ці декілька тижнів на експертному рівні будуть відпрацьовані всі технічні моменти», – розповів Власов.

За його словами, ще до приходу вантажа та транспортного засобу на кордон і українські митники, і словацькі вже знатимуть про вагу, номенклатуру та митну вартість товару, що в рази прискорить процедуру митного оформлення.

Він також підкреслив, що всі питання, що стоять у плані дій, будемо обговорювати за два тижні в Ужгороді.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS