Новости Украины

Бадоєв трепетно привітав Зеленського і його сім'ю: 'Він точно прийшов зробити свою країну краще' Бадоєв трепетно привітав Зеленського і його сім'ю: 'Він точно прийшов зробити свою країну краще' Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2019/05/20/1BHXrpJ2GK0ErvK2HfmHLzt2fk5A13k4kSELEMzv.png https://znaj.ua/images/2019/05/20/1BHXrpJ2GK0ErvK2HfmHLzt2fk5A13k4kSELEMzv.png Відомий український кліпмейкер і зірка "Орла і решки" Алан Бадоєв дуже активно веде сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість в
Бадоєв трепетно привітав Зеленського і його сім'ю: 'Він точно прийшов

Відомий український кліпмейкер і зірка 'Орла і решки' Алан Бадоєв дуже активно веде сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішив трепетно привітати Володимира Зеленського з перемогою на виборах і інавгурацією, яка відбулася 20 травня. Так, артист виставив спільне фото президента України і його красуні-дружини Олени, написавши масу приємних побажань.

View this post on Instagram

Сегодня, важный день! Я всегда мечтал о том, чтобы нашей страной управляли люди с человеческим лицом, с улыбкой, с гордостью за свою семью, своих друзей, и каждого кто живет в Украине. Путь этой семьи, наверняка будет стоить хорошей книги, а быть может и фильма... Впереди, у них многие дни бессонных ночей, сложных задач, и конечно же новые победы для всех НАС! ВЛАДИМИР - справится, его упорства силы и духа достаточно, и хватит на троих! Он точно пришел сделать свою страну лучше, я в это верю. Удачи друзья! Мы с Вами, и За Вас! #мойпрезидент @zelenskiy_official

A post shared by Alan Badoev (@alanbadoev) on

'Сьогодні важливий день!
Я завжди мріяв про те, щоб нашою країною керували люди з людським обличчям, з посмішкою, з гордістю за свою родину, своїх друзів, і кожного, хто живе в Україні. Шлях цієї сім'ї, напевно буде коштувати хорошої книги, а бути може і фільму... Попереду, у них багато дніи і безсонних ночей, складних завдань, і звичайно ж нові перемоги для всіх НАС! ВОЛОДИМИР - впорається, його завзятості сили і духу достатньо, і вистачить на трьох!
Він точно прийшов зробити свою країну краще, я в це вірю. Удачі друзі! Ми з Вами і За Вас!', - поділився радістю Бадоєв. Фолловери не пройшли повз: 'Радію за Володимира! Все-таки правильний вибір дружини - це на всі випадки життя 😁😍😍', 'Нарешті представники України, це красиві, молоді , освічені люди!!!! Дай Бог йому сил!!! Ми віримо!!!!!!!', 'Круто 😀 все дуже правильно сказано 👌', 'Віримо, пишаємося, сподіваємося!!!', 'Дружина така красуня'.

Раніше Знай.uа повідомляв, популярна телеведуча Жанна Бадоєва здивувала шанувальників несподіваною заявою.

Також Знай.uа писав, вийшов новий кліп Олі Полякової, створений Аланом Бадоєвим. Українська поп-діва вже поділилася першими кадрами зі зйомок.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS