Новости Украины

Новини Донбасу - На окупований Донбас прибув дуже цікавий гість: спливли подробиці Новини Донбасу - На окупований Донбас прибув дуже цікавий гість: спливли подробиці Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/06/1-124.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/06/1-124.jpg З’явилися чутки про візит на окупований Донбас сина Віктора Януковича, Олександра. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням
Новини Донбасу - На окупований Донбас прибув дуже цікавий гість: сплив

З’явилися чутки про візит на окупований Донбас сина Віктора Януковича, Олександра.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter блогера «Фашик Донецький».

«Інсайд. Приїжджав «Саша-стоматолог» [Олександр Янукович] в Донецьк, був в кінці минулого тижня з екс-головою СБУ Якименком. Привезли 15 осіб експертів для оцінки перспективних об’єктів інфраструктури (підприємства, житлові будинки, недобудови, комунпідприємства).

Вони ж залишили спеців на подивитися і порахувати, де ще можна зрубати грошей, що розграбували в нуль і так далі. За чутками, після підрахунків, моксель дає відмашку на захід МАКО [група компаній, що належить Олександру Януковичу] на окуповані, а Яник буде тут тепер царем, бо Москва готує ДНР до автономії у складі України», – повідомив автор публікації.

На окупований Донбас прибув дуже цікавий гість: спливли подробиці На окупований Донбас прибув дуже цікавий гість: спливли подробиці

Як відомо, Олександр Янукович оголошений в розшук СБУ на підставі ухвали суду про затримання з метою приводу. Він ховається в Росії.

Нагадаємо, 1 травня було офіційно опубліковано указ президента Російської Федерації Володимира Путіна про надання права на отримання російського громадянства в спрощеному порядку для українців, які живуть на Донбасі.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрій Гримчак заявляв, що незважаючи на те, що в Україні немає технічних засобів для визначення громадян, які отримають паспорт громадянина РФ, чиновники зможуть дізнатися про зрадників.

Днями стало відомо, що російські паспорти, які окупанти видають жителям Донбасу, в більшості випадків діятимуть тільки на території Ростовської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS