Новости Украины

Через війну на Донбасі Україна опинилася у трійці найнебезпечніших країн світу – Геращенко Через війну на Донбасі Україна опинилася у трійці найнебезпечніших країн світу – Геращенко 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/143582.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/143582.jpg Йдеться про замінованість територій протипіхотними мінами, які заборонені канадськими конвенціями За темою > ОБСЄ: на Донбас
Через війну на Донбасі Україна опинилася у трійці найнебезпечніших кра
Йдеться про замінованість територій протипіхотними мінами, які заборонені канадськими конвенціями

Внаслідок війни на Донбасі Україна опинилася в трійці найнебезпечніших країн світу, території яких найбільше уражені протипіхотними мінами. Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час презентації звіту про діяльність на посаді уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, повідомляє 'Укрінформ'.

'Україна сьогодні знаходиться в п'ятірці найбільш замінованих країн, а якщо говорити про протипіхотні міни, навіть заборонені канадськими конвенціями (Конвенція про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення, підписана в Оттаві 3-4 грудня 1997 р. – ред.) – то в трійці найнебезпечніших країн світу', – сказала віце-спікер парламенту.

Геращенко також нагадала, що нещодавно ухвалені зміни до закону про протимінну діяльність розблоковують міжнародну допомогу Україні в гуманітарному розмінуванні.

'Дуже важливо активізувати цю роботу. Мова йде про 7 тис. квадратних кілометрів територій, уражених вибухівкою, на яких сьогодні проживає 1,5 млн людей', – акцентувала Геращенко.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, Ірина Геращенко написала заяву як уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі та як представник України в гуманітарній підгрупі з проханням звільнити її з цих двох посад.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS