Новости Украины

'Динамо' може очолити екс-тренер збірної України 'Динамо' може очолити екс-тренер збірної України Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2635929/images/im610x343-3e2a9-yuriy-kalitvincev.jpeg https://static.espreso.tv/uploads/article/2635929/images/im610x343-3e2a9-yuriy-kalitvincev.jpeg Київське "Динамо" розглядає на посаду головного тренера команди екс-наставника збірної України і московського "Динамо" Юрія Калітв
'Динамо' може очолити екс-тренер збірної України
Київське 'Динамо' розглядає на посаду головного тренера команди екс-наставника збірної України і московського 'Динамо' Юрія Калітвінцева

Про це повідомляє Sport Arena.

За даними видання, 51-річний фахівець може змінити на тренерському містку 'Динамо' Олександра Хацкевича.

Юрій Калитвинцев працював свого часу з другою командою київського клубу, приводив юнацьку збірну України U-19 до перемоги на чемпіонаті Європи і очолював національну команду України.

Останнім клубом фахівця було московське 'Динамо', яке він за сезон повернув в російську прем'єр-лігу. Контракт з клубом фахівець розірвав в жовтні 2017-го.

  • Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що головний тренер київського 'Динамо' Олександр Хацкевич, контракт якого з клубом добігає кінця після завершення цього сезону, може зберегти свою посаду.
  • 7 травня стало відомо, що спортивний директор київського 'Динамо' Олексій Михайличенко не отримував пропозицій очолити столичну команду.
  • Раніше з'явилась інформація, що Михайличенко відмовився тренувати 'Динамо' і заміняти на тренерському містку Олександра Хацкевича.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS