Новости Украины

Коломойський прилетів до України зі співвласником '95 Кварталу' та нардепом, - Схеми Коломойський прилетів до України зі співвласником '95 Кварталу' та нардепом, - Схеми Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2635923/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2635923/images/_default_soc_sharing.jpg Олігарх Ігор Коломойський повернувся до України з Ізраїлю літаком, на борту якого також перебували нардеп від партії "Відродження"
Коломойський прилетів до України зі співвласником '95 Кварталу' та нар
Олігарх Ігор Коломойський повернувся до України з Ізраїлю літаком, на борту якого також перебували нардеп від партії 'Відродження' Андрій Шипко та співвласник '95 кварталу' Тимур Міндіч

Про це повідомляють 'Схеми'.

Літак групи 'Приват' з бортовим номером UR-PRT приземлився о 2:30 ночі 16 травня у Дніпрі.

Раніше повідомлялось, що Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру президентських виборів.

Тимур Міндіч – соратник Ігоря Коломойського, він має частку у наближених до нього медіаструктурах. Також Міндіч є співвласником 'Студія Квартал 95'.

Нагадаємо, до України Коломойський повернувся 16 травня. Він не був в Україні з червня 2017 року і мешкав у Женеві. З вересня 2018 року мешкав в Ізраїлі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация