Новости Украины

У Раді одноголосно проголосували за легалізацію марихуани: 'Це право на життя' У Раді одноголосно проголосували за легалізацію марихуани: 'Це право на життя' Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2019/05/15/fQVY0EGekwNIOve3yO61AmepXP8PIRRW7EOGXa3h.jpeg https://znaj.ua/images/2019/05/15/fQVY0EGekwNIOve3yO61AmepXP8PIRRW7EOGXa3h.jpeg Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин одноголосно вирішив зареєструвати зак
У Раді одноголосно проголосували за легалізацію марихуани: 'Це пр

 

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин одноголосно вирішив зареєструвати законопроект про легалізацію медичного використання канабісу.  

'Рішення таке: ми подаємо законопроект, який приймається в першому читанні, приймаємо це за основу, а далі розглядаємо, які є бачення розвитку цього напряму', - сказав доповідач з цього питання член комітету Георгій Логвинський. Він сказав, що документ, який має умовну назву 'законопроект про право на життя', зареєструють у парламенті цього тижня. Члени комітету одноголосно підтримали запропонований проект рішення.

Нагадаємо, комітет українського парламенту з питань прав людини підтримав електронну петицію про легалізацію медичного канабісу. На сайті Верховної Ради петиція набрала більше 25 тисяч голосів. Її підтримали всі члени комітету.

Парламентарії вирішили сформувати робочу групу, яка створить проект закону про врегулювання медичного застосування канабісу. Також до групи планують залучити представників інших профільних комітетів.

Крім цього, на комітеті вирішили звернутися до Кабміну з проханням вилучити каннабіс з переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів'.

Варто також нагадати, що ще 31 січня міністр Уляна Супрун підняла в мережі тему, яка широко обговорюється в світі, проте рідко – в Україні. Тоді Супрун закликала легалізувати медичний канабіс в країні, тим самим реалізувати право українців на медичну допомогу і в цьому ключі. Ідея не нова, і в світі вона вже отримала поширення.

  

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 07:45 16.05.2019 0
наркоманы на мове.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS