Новости Украины

Порошенко відзначив орденом Ярослава Мудрого президента Єврокомісії Порошенко відзначив орденом Ярослава Мудрого президента Єврокомісії 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/142604.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/142604.jpg Церемонія нагородження відбулася у Брюсселі За темою > Юнкер: Євросоюз зацікавлений у завершенні всіх військових конфліктів
Порошенко відзначив орденом Ярослава Мудрого президента Єврокомісії
Церемонія нагородження відбулася у Брюсселі

Президент України Петро Порошенко відзначив орденом Ярослава Мудрого I ступеня президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера

Церемонія нагородження відбулася у Брюсселі. Згідно з указом, орден високопосадовцеві надали за персональний внесок у розвиток співпраці між Україною та ЄС, за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадуємо, напередодні Президент України у Брюсселі вручив таку саму державну нагороду Президенту Європейської Ради Дональду Туску.

Як повідомляв 5.UA, у Брюсселі розпочався ювілейний Х Саміт країн програми Східного партнерства та Євросоюзу. У заходах беруть участь чинний Президент України Петро Порошенко та міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Крім того, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запевнив у зацікавленості Євросоюзу в завершенні всіх військових конфліктів, що стосуються країн-членів Східного партнерства.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 15:08 14.05.2019 0
раздача бранзулеток пока есть возможность.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS