Новости Украины

ЦВК лишилося прийняти протоколи з мокрими печатками лише від двох округів ЦВК лишилося прийняти протоколи з мокрими печатками лише від двох округів depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ЦВК. Додамо, що всього територіальних виборчих округів - 199. Поки ще не пр

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ЦВК.

Додамо, що всього територіальних виборчих округів - 199. Поки ще не привезли свої протоколи два округи з Херсонської та Львівської областей.

Зокрема вчора ЦВК прийняла протоколи про підсумки повторного голосування ОВК ТВО № 187 (Хмельницька область), ОВК ТВО № 103 (Кіровоградська область), № 11, 12 (Вінницька область), № 20 (Волинська область), № 68 (Закарпатська область), № 82 (Запорізька область), № 115, 119, 122, 125 (Львівська область), № 137, 141 (Одеська область).

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що ЦВК прийняла протоколи з мокрими печатками від 184 округів.

Як відомо, увечері 24 квітня Центральна виборча комісія порахувала 100% електронних бюлетенів з другого туру президентських виборів в Україні. Лідером перегонів став Володимир Зеленський з 73,22%. Чинний глава держави Петро Порошенко набрав 24,45%.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS