Новости Украины

Підозрюваний у тероризмі Рубан виїхав з України до Польщі – ЗМІ Підозрюваний у тероризмі Рубан виїхав з України до Польщі – ЗМІ Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5894/16_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5894/16_main.jpg Після звільнення із СІЗО Рубан може тепер вільно пересуватися як по території країни, так і залишати її межі Екс-керівник Центру
Підозрюваний у тероризмі Рубан виїхав з України до Польщі – ЗМІ

Після звільнення із СІЗО Рубан може тепер вільно пересуватися як по території країни, так і залишати її межі

Екс-керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан, якого підозрюють у підготовці теракту, покинув територію України. Про це пише УНН з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Судді Броварського міського суду Київської області 16 квітня випустили з-під варти Володимира Рубана, що означає, що підозрюваний у тероризмі може тепер вільно пересуватися як по території країни, так і залишати її межі.За інформацією журналістів, Рубан поїхав до столиці Польщі, Варшави.

Як відомо, минулого тижня Броварський міський суд випустив з-під арешту нардепа Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що звільнення Надії Савченко та Володимира Рубана було виключно компетенцією суду.

Як відомо, Луценко у серпні 2018 року заявив, що під час слідства у справі народного депутата Надії Савченко і керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана зібрано всі необхідні докази, які підтверджують версію про підготовку масштабного теракту в центрі Києва.

8 березня минулого року правоохоронці затримали Рубана під час його спроби потрапити в Україну з так званої «ДНР».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS