Новости Украины

У Харкові суд скасував домашній арешт протеже Медведчука У Харкові суд скасував домашній арешт протеже Медведчука depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/15897/conversions/53a454244ea90561f79f7c2f8df667db-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/15897/conversions/53a454244ea90561f79f7c2f8df667db-wide-big.jpg Інформацію про це Лесик підтвердив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Харків. Відповідне рішення суд ухвалив на засіда
У Харкові суд скасував домашній арешт протеже Медведчука

Інформацію про це Лесик підтвердив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Харків.

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні 25 квітня.

'Запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту скасований', - написав Лесик.

Довібка Depo.Харків. Лесика обвинувачують у опорі працівникові СБУ і нанесенні йому легких тілесних ушкоджень у грудні 2017 року. Лесику інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.342 та ч.2ст.345 (опір працівнику правоохоронного органу під час виконання службових обов'язків та умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням працівником службових обов'язків) Кримінального кодексу України.

Крім того, йому інкримінується ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України особою, яка є представником влади).

Лесик є членом організації 'Український вибір' кума Путіна Віктора Медведчука. Відзначився антиукраїнською риторикою. Екс-депутат, зокрема, під час святкування 9 травня спровокував конфлікт на Меморіалі Слави у Харкові, витягнувши на очах у проукраїнської спільноти георгіївську стрічку.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS