Новости Украины

У харківському аеропорту зупинили француза зі старовинними іконами та медалями У харківському аеропорту зупинили француза зі старовинними іконами та медалями depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області. За даними ДФС, 23 квітня у митному посту "Харків аеропорт"

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

За даними ДФС, 23 квітня у митному посту 'Харків аеропорт' працівники ДФС виявили нагороди та старовинні ікони, які громадянин Франції намагався незаконно вивезти з України.

Чоловік, який відлітав рейсом “Харків-Стамбул”, при проходженні митного контролю обрав спрощену систему, чим заявив про відсутність заборонених або обмежених до переміщення через кордон предметів. Але під час подальшого огляду у багажі чоловіка були виявлені чотири ікони з ознаками старовини та медалі 'Ветеран праці' та '50 років Перемоги у Великій Вітчизняній Війні'.

Відносно правопорушника складений протокол за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в помещении

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області розпочалася льотна практика курсантів національного університету Повітряних Сил.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS