Новости Украины

Гройсман знову погрожує звільнити Коболєва Гройсман знову погрожує звільнити Коболєва depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це заявив прем'єр Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає Depo.ua. "Якщо "Нафтогаз" не зменшить ціну на газ, виходячи

Про це заявив прем'єр Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає Depo.ua.

'Якщо 'Нафтогаз' не зменшить ціну на газ, виходячи з того, що ринкова ціна знизилася, то я запропоную українському уряду звільнити голову парвління НАК 'Нафтогаз'. У понеділок 'Нафтогаз' заявив, що Нафтогаз мене почув. Вони зменшують з травня ціну на 1000 кубів на 300 грн. Я думаю, що це не останнє зниження. Будемо далі дивитися, як відкрито 'Нафтогаз' буде діяти щодо українських громадян. Перша епопея у нас була із контрактом, друга - з цінами на газ. Третього разу не буде', - сказав Гройсман.

Він наголосив, якщо правління компанії не зрозуміє, що вони найняті державою для ефективного управління і не грати з українцями в 'кота-мишки', то пояснення буде єдине - зміна менеджменту.

'Оскіьки вони виконали потсавлені урядом питання - ми це питання знімаємо з порядку денного', - додав Гройсман.

Нагадаємо, 23 квітня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав останнє попередження НАК 'Нафтогаз України' щодо 'маніпуляцій' із політикою ціноутворення на газ: 'Третього разу не буде'.

22 квітня Кабінет міністрів і НАК 'Нафтогаз України' погодили зменшення регульованої ціни на газ для населення і теплової генерації на травень 2019 року до 8247 гривень за тисячу куб. м.

Як відомо, 28 лютого ЗМІ повідомили, що наглядова рада НАК 'Нафтогаз України' ухвалила рішення продовжити контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим.

Згодом в уряді повідомили, що завершать контракт з Андрієм Коболєвим.

Зрештою наглядова рада 'Нафтогазу' погодилася з Гройсманом, що Коболєву треба урізати зарплату вдвічі.

20 березня Кабінет міністрів України продовжив контракт з правлінням НАК 'Нафтогаз України' та його головою Андрієм Коболєвим, однак поставив перед ними низку умов.

Довідка: 18 червня стало відомо, що співробітників 'Нафтогазу' преміювали за перемогу у Стокгольмському арбітражному суді в спорі з 'Газпромом'.

У 'Нафтогазі' відмовилися назвати прізвища співробітників, серед яких була розподілена премія.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав наглядову раду НАК 'Нафтогаз' переглянути високі премії правлінню компанії. Проте наглядова рада 'Нафтогазу' відмовилася це робити.

Тим часом ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премії керівництву компанії.

Уряд після скандалу з 'Нафтогазом' заборонив бонуси менеджерам держкомпаній.

Згодом голова правління 'Нафтогазу' України Андрій Коболєв розпорядився преміювати окремих працівників 'дочки' 'Нафтогазу' - оператора української газотранспортної системи - компанії 'Укртрансгаз'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS