Новости Украины

Погода в Україні - Майже 30 градусів: синоптик здивувала прогнозом погоди для України - Погода на завтра Погода в Україні - Майже 30 градусів: синоптик здивувала прогнозом погоди для України - Погода на завтра Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/04/pogoda-vesna-solntse.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/04/pogoda-vesna-solntse.jpg Синоптик Наталка Діденко повідомила, на яку погоду варто чекати українцям завтра, в Чистий четвер. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ві
Погода в Україні - Майже 30 градусів: синоптик здивувала прогнозом пог

Синоптик Наталка Діденко повідомила, на яку погоду варто чекати українцям завтра, в Чистий четвер.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост вона опублікувала у себе в Facebook.

За її словами, 25 квітня в Україні буде сонячно і по-літньому тепло. Не пощастить тільки жителям західних областей, де можливі опади.

Цікаво, що незважаючи на денні 20-26 градусів, ночі в Україні ще холодні максимум 11 градусів.

На узбережжях українських морів холодне море освіжатиме повітря до 16-19 градусів.
На Правобережжі очікується сильний поривчастий вітер.

“Між іншим, завтра в Польщі, Німеччині, Словаччині, Чехії, Угорщині подекуди очікується до 30 градусів!”, – додає Діденко.

В Києві 25 квітня буде сонячним і теплим, вдень 20-23 градуси. Синоптик радить здійснити тривалу прогулянку на свіжому повітрі.

Майже 30 градусів: синоптик здивувала прогнозом погоди для України

Нагадаємо, жителі західної України сьогодні, 24 квітня, відчують на собі всі «принади» негоди. Рятувальники оголосили про сніголавинної небезпеки, а також попередили про сильному вітрі.

Також повідомлялося, що не пощастить мешканцям західної України і на Великдень – 28 квітня там очікуються дощі вдень і вночі. Можливо з грозами.

Народний синоптик Леонід Горбань розповів, що червень 2019 року буде аномально спекотним, температури перевищать 30 градусів. Разом з тим, буде і кілька дощових днів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS