Новости Украины

Парубій назвав умову, за якої згоден поставити на розгляд Ради свою відставку Парубій назвав умову, за якої згоден поставити на розгляд Ради свою відставку Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2629059/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2629059/images/_default_soc_sharing.jpg У середу, 24 квітня, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що готовий поставити на розгляд питання про власну відставку, ал
Парубій назвав умову, за якої згоден поставити на розгляд Ради свою ві
У середу, 24 квітня, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що готовий поставити на розгляд питання про власну відставку, але тільки після прийняття 'мовного закону'

Про це він сказав на засіданні парламенту, передає Еспресо.TV

'Після того як апарат Верховної Ради отримав заяву про збір підписів, я розпорядився відразу ж видати підписні листи, будь ласка збирайте. І я гарантую, що в повній відповідності з законом і регламентом поставлю це питання на голосування, але тільки після того як я підпишу закон про функціонування української мови ', - заявив спікер.

Також з цього приводу висловився нардеп від Народного фронту Максим Бурбак. Він розкритикував ініціативу нардепа Валерія Писаренка зі збору підписів за відставку спікера Андрія Парубія.

'Ми не допустимо ніякого реваншу, чергові вибори, я підкреслюю, для тих, хто не чує, чергові вибори відбудуться восени, 27 жовтня, а спікером залишається Андрій Парубій', - зокрема заявив Максим Бурбак.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS