Новости Украины

Виборчі перегони відзначились високим рівнем антиреклами, «чорним піаром», провокативністю. Виборчі перегони відзначились високим рівнем антиреклами, «чорним піаром», провокативністю. FromUA.news http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news https://hyser.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-3-640x394.jpg https://hyser.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-3-640x394.jpg Виборчі перегони у квітні 2019 року, після «відсіву» кандидатів, що не пройшли до другого туру, відзначились високи
Виборчі перегони відзначились високим рівнем антиреклами, «чорним піар

   Виборчі перегони у квітні 2019 року, після «відсіву» кандидатів, що не пройшли до другого туру, відзначились високим рівнем антиреклами, «чорним піаром», провокативністю. Це не могло не відбитись на виборцях та їх настроях, хоча і в несподіваному ракурсі. Відверто брудний і провокативний характер виборчих перегонів між двома голосуваннями не справив очікуваного владою впливу на свободу волевиявлення українських виборців. Навпаки – чим відвертішою була «чорна» антиреклама Зеленського, тим більш мобілізуючий вплив вона чинила на виборців.

    У передвиборній агітації провладного кандидата П. Порошенка так же застосовувались адміністративний ресурс та не дозволена законом незбалансована підтримка органами влади.

    Справжньою загрозою голосуванню стала процедура формування дільничних виборчих комісій: кандидат на пост Президента України П. Порошенко, який мав своє представництво у переважній більшості дільничних виборчих комісій в день голосування 31.03.2019, несподівано не зміг знайти потрібну кількість кандидатур, щоб заповнити свої квоти у їх складі до дня повторного голосування.

     Нічим іншим, як розпачем, не можна пояснити недолугу спробу влади «позбавитись» основного опонента П. Порошенка В. Зеленського за день до голосування шляхом подання безпідставного позову про скасування реєстрації кандидата на пост Президента.

     Перебіг виборчого процесу, його характер та умови надають підстави для тривожного висновку, що свого дійсно вражаючого результату В. Зеленський досягнув виключно через суспільний протест проти чинної влади. До того ж, виборці, що в першому турі голосували за інших кандидатів, «завдяки» ЦВК, яка у виборчому бюлетені не передбачила графи «Не підтримую жодного кандидата», не мали іншої альтернативи висловити своє «проти» Порошенка, крім як проголосувати «за» його ситуативного опонента, ким би він не був.

     Таким чином, реальні результати волевиявлення виборців дещо відрізняються від тих, що оприлюднила ЦВК.

      Загалом же потрійний відрив В. Зеленського від П. Порошенка за результатами повторного голосування (73,22% проти 24,45%) лише підтвердив, що чинний Президент України потрапив до другого туру голосування у незаконний спосіб, внаслідок маніпуляцій нечесними виборчими технологіями та перекручування результатів голосування. Відтак, і повторне голосування за наявності у виборчому бюлетені прізвища Порошенка може знівелювати перемогу його опонента лише з огляду на цей факт.

      З метою інформування про порушення законодавства про вибори Президента України ГО «МІЖНАРОДНА ЛІГА МИРУ» направлено 30 (всього з початку виборчих перегонів – 332) відповідних повідомлень до Генеральної прокуратури України.

Повний текст проміжного звіту ГО 'Міжнародна Ліга Миру'

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS