Новости Украины

У Верховній Раді закінчують розгляд правок до мовного закону – подробиці У Верховній Раді закінчують розгляд правок до мовного закону – подробиці 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/160713.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/160713.jpg Вочевидь вони закінчать розгляд правок сьогодні За темою > Парламент продовжує розгляд закону про мову – трансляція Трохи
У Верховній Раді закінчують розгляд правок до мовного закону – подроби
Вочевидь вони закінчать розгляд правок сьогодні

Трохи більше сотні правок залишилось розглянути депутатам до мовного законопроекту. Документ єдиний на порядку денному. Напередодні голова Верховної Ради Андрій Парубій анонсував, що проголосувати законопроект можуть вже цього четверга. Більше розповість кореспондент '5-го' Анна Мірошниченко.

Понад 1900 правок уже розглянули депутати. Вочевидь вони закінчать розгляд правок сьогодні і передадуть в комітет, аби там все звели до купи і вже завтра голосували за закон в цілому.

Нагадаємо, законопроект про державну мову в другому читанні народні депутати розглядають уже півтора місяця. До нього спрямували понад дві тисячі правок. Згідно з документом, українська набуває статусу єдиної державної мови і має бути обов'язковою до використання в органах державної влади. Для отримання громадянства слід буде скласти іспит на знання мови.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS