Новости Украины

Гройсман зібрав урядовців (ТРАНСЛЯЦІЯ) Гройсман зібрав урядовців (ТРАНСЛЯЦІЯ) depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це повідомляє Depo.ua. Згідно з порядком денним, уряд планує поговорити про внесення зміни до підрозділу 10 розділу ХХ "Перех

Про це повідомляє Depo.ua.

Згідно з порядком денним, уряд планує поговорити про внесення зміни до підрозділу 10 розділу ХХ 'Перехідні положення' Податкового кодексу України щодо забезпечення матеріально-технічними засобами підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Також нардепи розглянуть проект закону Про внесення змін до ЗУ 'Про Фонд державного майна України'.

Окрім цього урядовці мають розглянути низку проектів указів президента, а також низку проектів постанов і розпоряджень Кабміну.

Потім урядовці розглянуть питання з обмеженим доступом і поговорять про плани організації виконання законів України та указів президента.

Наприкінці заплановані кадрові питання.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS