Новости Украины

Поцілунок Зеленського з Коломойським: нардеп Гончаренко влаштував перфоманс біля Маріїнського палацу Поцілунок Зеленського з Коломойським: нардеп Гончаренко влаштував перфоманс біля Маріїнського палацу Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2629041/images/im610x343-3524.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2629041/images/im610x343-3524.jpg Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко влаштував акцію біля Маріїнського палацу в Києві: розмістив на воротах банер із зображ
Поцілунок Зеленського з Коломойським: нардеп Гончаренко влаштував перф
Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко влаштував акцію біля Маріїнського палацу в Києві: розмістив на воротах банер із зображенням переможця президентських виборів Володимира Зеленського, який цілується із бізнесменом Ігорем Коломойським

Про це Гончаренко повідомив у Facebook.

'Господи! Допоможи мені вижити серед цієї смертельної любові! Відкрив біля Маріїнського палацу картину поцілунку Зеленського і Коломойського. Президентом обрали Зеленського, але хто реально Президент? Ось питання. Я так розумію, що Маріїнський палац буде перейменований в Коломойський. І заживемо', - написав Гончаренко.

Головред 'Радіо НВ' Валерій Калниш звернув увагу, що сюжет для банеру запозичений з Берлінської стіни, уламок якої Гончаренко колись розмалював біля посольства Німеччини в Києві на знак протесту проти заяви посла ФРН щодо виборів на Донбасі до виведення звідти російських окупаційних військ.

'Олексій Гончаренко з БПП влаштував перфоманс на воротах Маріїнського палацу. Свого часу зіпсувавши шматок Берлінської стіни, він тепер запозичив класичний малюнок і напис звідти ж - графіті з Хонеккером і Брежнєвим', - написав Калниш.

Оригінальне графіті Дмитра Врубеля на Берлінській стіні зображувало поцілунок очільника СРСР Леоніда Брежнєва та керівника НДР Еріха Хонеккера і виглядало наступним чином:
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS