Новости Украины

Новини України - Наступу на Донбасі не буде, Росія запускає план Б - розвідник InformNapalm Новини України - Наступу на Донбасі не буде, Росія запускає план Б - розвідник InformNapalm Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/12/vojna_snaryad.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/12/vojna_snaryad.jpg Про те, чому на Донбасі неможливий великий військовий наступ і як Україна виграє “повзучу війну” проти окупантів, в інтерв’ю НАРОД
Новини України - Наступу на Донбасі не буде, Росія запускає план Б - р

Про те, чому на Донбасі неможливий великий військовий наступ і як Україна виграє “повзучу війну” проти окупантів, в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук.

Про загрозу наступу Росії на Донбасі

На Донбасі зараз так все перекопано й закопано, що для того, аби наступати на якесь місто, потрібно мати перевагу один до п’яти. Ні в нас, ні в них такої переваги немає. В новітній історії тільки одна армія проводила військову операцію з захвату міста-мільйонника – США в Іраку брали Ель-Басру і Багдад. Перевага в силі й технологіях була колосальна.

Читайте також: Росія готується до відкритої війни, а Донбас розбігається – розвідник InformNapalm

Наш ВПК розвивається доволі активно й грамотно за нинішньої влади, а що буде далі? Мені невідомо.

Про “повзучу війну” України

Тактика повзучої війни з нашого боку виграшна. Пам’ятаєте, колись казали, що десь там хороша ясинуватська розвилка? А сьогодні там хлопці курять. Іде війна за захоплення висот, там точечку, там ще одну. А кожна така точка, на якій наші окопуються, заважає, наприклад, підвезти припаси в Горлівку чи Донецьк. Треба шукати шляхи, а це додаткові витрати. Будь-яка війна – це війна економік.

Про кремлівський “план Б” для України

(У такій війні довше протягне той, – НП), хто виживе. Тому росіяни використовують план Б – треба розхитати ситуацію всередині країни. Вони чудово цього дотримуються. Мене не злякали 30% Володимира Зеленського в першому турі виборів президента (розмова відбулася до другого туру голосування, – НП). Мене злякали 15% Олександра Вілкула і Юрія Бойка, а ще 6% Ігоря Смешка. Як мінімум три фракції в парламенті будуть просепаратистськими…

Повний текст інтерв’ю читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ найближчим часом.

Марина Євтушок

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS