Новости Украины

Переїзд АП з Банкової коштуватиме десятки мільйонів доларів . Переїзд АП з Банкової коштуватиме десятки мільйонів доларів . 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201904/1144897.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201904/1144897.jpg Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової у Києві коштуватиме десятки мільйонів доларів. Таку ідею пропонував лідер
Переїзд АП з Банкової коштуватиме десятки мільйонів доларів .

Перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової у Києві коштуватиме десятки мільйонів доларів. Таку ідею пропонував лідер президентських перегонів Володимир Зеленський.

Екс-заступник голови АП Дмитро Шимків розповів, що для того, аби переїхати потрібно побудувати нову інфраструктуру.

'Хтось каже, що от є коворкінг-спейси. Але треба розуміти, що ви приїжджаєте і платите оренду, користуєтесь їхньою інфраструктурою, і звичайно не 427 людей', – пояснив він.

Шимків вважає, що теоретично можливо перевезти все з АП, але на це необхідно витратити час та ресурси. Він висловив припущення, що переїзд можна організувати за рік. Однак, залишається питання грошей і бюджету.

Це можна зробити або за чиїсь гроші, або за гроші бюджету. Цього року, наскільки я знаю, таких витрат у держбюджеті не передбачено,
– зазначив Шимків.

Що ускладнює переїзд?

Дмитро Шимків наголошує на багатьох аспектах: пошук будівлі з великими залами для проведення зустрічей та прийняття делегацій та іноземних колег, а також пошук місця для архіву з документами, бібліотеки, кабінетів для 400 співробітників.
Крім того, потрібно буде встановити спеціально облаштовані кімнати з додатковим обладнанням, яке не дозволяє знімати аудіо чи будь-який інший сигнал.

Наприклад, засідання РНБО мають таку вимогу. Є обладнання, яке захищає такі засідання.
Ми розуміємо, що президент обговорює критичні питання. Це не просто 'пацани зібралися поговорити'. Це питання, які стосуються безпеки, розвідки, військових дій – купа всього,
– пояснив Шимків.

Екс-заступник голови АП згадав про важливість фізичних переходів які дозволяють пересуватися між Адміністрацією, Кабінетом Міністрів, Верховною Радою.

За його словами, коли Порошенко став президентом, у його оточенні також говорили про переїзд.
Він розповів, що тоді у Порошенка розглядали усі варіанти та рахували видатки. Однак, вирішили не переїжджати, бо це виявилося занадто дорого.

Хто просував ідею переїзду раніше?

Ідею переїзду активно просував і був драйвером Борис Ложкін. 'Ми дискутували про це, і в Бориса була улюблена теза, що 'я хочу бачити тут Hilton чи Marriott, а ми маємо бути десь, де є простір'.

Оскільки Олександр Данилюк був тоді на багатьох наших нарадах, а зараз із штабу Зеленського звучать слова про Hilton чи Marriott, то я розумію, як ця теза потрапила в той штаб', – зазначив Шимків.

Екс-заступник голови АП додав, що 'всіх тисне ця будівля'.

.

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS