Новости Украины

Надія Савченко вперше після звільнення прийшла у Верховну Раду Надія Савченко вперше після звільнення прийшла у Верховну Раду 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/164889.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/164889.jpg 16 квітня нардепа, яка підозрюється в організації теракту, звільнили з-під варти у залі суду Народний депутат Надія Савченко, як
Надія Савченко вперше після звільнення прийшла у Верховну Раду
16 квітня нардепа, яка підозрюється в організації теракту, звільнили з-під варти у залі суду

Народний депутат Надія Савченко, яку звинувачують у підготовці терактів у центрі столиці, намірах повалити конституційний лад у країні, а також в незаконному поводженні зі зброєю, – прийшла на пленарне засідання Верховної ради.

До парламенту Савченко приїхала близько 10-ї. Заявила, що готова взятися до роботи та планує залишатися народним депутатом і надалі. Проанонсувала створення своєї політичної сили. Висловилась і щодо мовного законопроекту, який нині розглядають у парламенті. За словами Савченко, його доля не визначена, адже документ ще може скасувати низка комісій.

'Я повернулася! Сьогодні перший робочий день, розбираюся із законопроектом про мову. Відразу вам скажу, що поспілкувавшись з колегами, його доля дуже невизначена. У цьому парламенті буду продовжувати працювати народним депутатом, оскільки я давала присягу українському народові. Щодо подальшого майбутнього політичного. Так, я залишуся в політиці. Я буду не сама. В мене є моя команда, представники якої зараз поруч зі мною. Це політична партія 'Громадсько-політична платформа Надії Савченко', – заявила політик.

Нагадаємо, нардепа Надію Савченко та голову організації 'Офіцерський корпус' Володимира Рубана 16 квітня звільнили з-під варти просто у залі суду. Причина – сплив термін тримання під вартою, а новий запобіжний захід судді так і не обрали.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS