Новости Украины

На Банковій прибічники Порошенка влаштували акцію “Дякую, Петре!”. Їх пустили під АП. ВІДЕО На Банковій прибічники Порошенка влаштували акцію “Дякую, Петре!”. Їх пустили під АП. ВІДЕО FromUA.news http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news https://novynarnia.com/wp-content/uploads/2019/04/Petro-Poroshenko-dyakuyu-620x400.jpg https://novynarnia.com/wp-content/uploads/2019/04/Petro-Poroshenko-dyakuyu-620x400.jpg Увечері в понеділок, 22 квітня, прихильники Петра Порошенка в Києві на Банковій зібралися на акцію «Дякую, Петре!». По
На Банковій прибічники Порошенка влаштували акцію “Дякую, Петре!”. Їх

Увечері в понеділок, 22 квітня, прихильники Петра Порошенка в Києві на Банковій зібралися на акцію «Дякую, Петре!».

Подякувати Порошенку за п’ять років роботи на посаді зібралося понад тисячу людей.

«Вирішили зібратися вчора після того, як почули результати екзит-полів. Думаю, що ті люди, які зібралися вважають, що така електоральна оцінка є незаслуженою для президента, тому що за 5 років було зроблено дуже багато», — сказав співорганізатор акції Святослав Батів.

За його словами, це акція-демонстрація.

«Якщо Зеленський вирішить повести країну не туди, ми йому нагадаємо, що ми хочемо йти в НАТО і в ЄС», — заявив організатор заходу.

Через кілька хвилин після початку учасники почали співати гімн України, після чого охорона відкрила залізні ворота перед будівлею адміністрації президента, і люди підійшли під ґанок будівлі.

Люди скандували: «Разом і до кінця!», «Порошенко!», «Дякуємо!», «Слава Україні!», «Марина!», «Найкращі!».

Дехто тримав роздруковані аркуші зі словами «Дякую» і назвою міста, наприклад «Дякую. Донецьк”.

Через деякий час до людей вийшли Петро Порошенко із дружиною. Вони стояли на балконі, махали руками. Президент знімав людей на камеру.

Потім він виступив із промовою, повторивши месиджі свого виступу у штабі в день виборів – про «нові перемоги, які попереду».

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS