Новости Украины

Денисова повідомила, що на дільницях у зоні ООС порушень немає Денисова повідомила, що на дільницях у зоні ООС порушень немає zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1557253.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1557253.jpg Представники Уповноваженого ВР із прав людини не знайшли порушень на спеціальних виборчих дільницях у зоні ООС, де під час другого
Денисова повідомила, що на дільницях у зоні ООС порушень немає

Представники Уповноваженого ВР із прав людини не знайшли порушень на спеціальних виборчих дільницях у зоні ООС, де під час другого туру виборів мають змогу проголосувати українські військовослужбовці.

Про це заявила омбудсмен Людмила Денисова на брифінгу щодо моніторингу дотримання виборчих прав громадян під час виборів Президента України, що відбувся в Укрінформі.

«Ми вперше зараз моніторили дотримання виборчих прав військовослужбовців на спеціальних виборчих дільницях у районі проведення операції Об’єднаних сил. Там створено 80 спеціальних виборчих дільниць. Ми запланували візити до 13. І вже всі 13 виборчих дільниць нами на цей час перевірено. В принципі жодних порушень не зафіксовано, тобто заяв і скарг про порушення виборчого права працівниками не надано», – зазначила Денисова.

Водночас вона звернула увагу на необхідність законодавчого врегулювання, що надасть можливість військовослужбовцям здійснювати волевиявлення в зоні ООС за наявності відповідних посвідчень.

«Є прохання від військовослужбовців, і ми обов’язково будемо реагувати, коли підбиватимемо підсумки наших моніторингових візитів: військовослужбовці просять внести зміни до закону та надати право тим із них, хто виконує обов’язки в районі проведення ООС, голосувати за посвідченням особи військовослужбовця, а не за паспортом громадянина України», – сказала Денисова.

За її словами, є випадки, коли з певних причин у військових на передовій немає паспорта, а тому практично вони позбавляються права проголосувати.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Teneo 19:52 21.04.2019 0
а с какого уя она их вообще искала и какое ей доверие?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS