Новости Украины

Стало відомо перед ким Петро Порошенко став на коліно під час дебатів на НСК “Олімпійському” із Володимиром Зеленським Стало відомо перед ким Петро Порошенко став на коліно під час дебатів на НСК “Олімпійському” із Володимиром Зеленським FromUA.news http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news https://startko.co.ua/wp-content/uploads/2019/04/5442211-1-850x550.jpg https://startko.co.ua/wp-content/uploads/2019/04/5442211-1-850x550.jpg Стало відомо перед ким Петро Порошенко став на коліно під час дебатів на НСК “Олімпійському” із Володимиром Зелен
Стало відомо перед ким Петро Порошенко став на коліно під час дебатів

 

Стало відомо перед ким Петро Порошенко став на коліно під час дебатів на НСК “Олімпійському” із Володимиром Зеленським.

Про це пише BBC News Ukrainian, публікуючи фото.

“Той самий момент: як кандидати стали на коліна.

Під час дебатів Зеленський сказав, що готовий це зробити перед кожною матір’ю, яка не дочекалася свого сина з фронту, кожною дитиною, яка не дочекалася батька, кожною жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка. Після цього кандидати стали на коліна.

Не всі одразу зрозуміли, до кого повернувся президент.

На фото видно, що Порошенко став на коліно не перед дружиною і навіть не перед прапором, а перед жінкою, яка тримає край прапора.

Депутатка Ольга Бєлькова пише, що це – Тетяна Ричкова, теж депутатка, волонтер, офіцер Збройних сил України. Її чоловік Вадим загинув в зоні АТО у 2014 році.” – сказано в повідомленні.

Фото Getty.

Рекомендуємо до перегляду: Порошенко прокоментував дебати

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua,

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS