Новости Украины

Дебати на «Олімпійському»: Порошенко пояснив, чому перейшов на сцену Зеленського Дебати на «Олімпійському»: Порошенко пояснив, чому перейшов на сцену Зеленського Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5878/11_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5878/11_main.jpg Президент Петро Порошенко заявив, що вийшов на одну сцену на НСК «Олімпійський» із іншим кандидатом у президенти Вол
Дебати на «Олімпійському»: Порошенко пояснив, чому перейшов на сцену З

 

Президент Петро Порошенко заявив, що вийшов на одну сцену на НСК «Олімпійський» із іншим кандидатом у президенти Володимиром Зеленським, бо не було зрозуміло, як проводити дебати.

«Ось я повернувся з дебатів на стадіоні… (До дня дебатів - ред.) відбувалися постійні зміни регламенту: щодо фан-зони, спочатку було прийнято рішення її розділити, а потім вчора я почув виступ опонента на 1+1, що нібито наша команда була проти.

Я одразу проінструктував свій штаб, що ми готові зняти будь-які бар’єри і робити єдину фан-зону і єдині сектори.
На жаль, наші опоненти відмовилися від цього… І коли я заходжу на стадіон – ми мали дві сцени, дві зони, - абсолютно незрозуміло, як треба проводити дебати, і я прийняв рішення іти на сцену мого опонента, іти в сектор, де був у оточенні його прихильниками», - зазначив Порошенко.

Він пояснив, що «це потребувало певного напруження голосу, крик там (у секторі прихильників Зеленського – ред..) стояв дуже сильний, і я просто намагався голосно говорити, щоб було чутно в цій досить важкій атмосфері».

Також він повідомив, що на стадіоні було понад 60 тисяч людей, що дуже багато.

Як відомо, співробітники правоохоронних органів були готові до експромту президента України Петра Порошенка.

Напередодні, 19 квітня, на столичному «Олімпійському» стадіоні пройшли неофіційні дебати між кандидатами на посаду президента України.

О 21:00 почалися дебати на «Суспільному», на які не прийшов Володимир Зеленський.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS