Новости Украины

Коломойський: Порошенко - моя маріонетка і буде виконувати все, що йому скажуть Коломойський: Порошенко - моя маріонетка і буде виконувати все, що йому скажуть Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5875/1_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5875/1_main.jpg «Порошенко же вважав, що хтось його маріонетка. Я вважаю, що він моя маріонетка», - заявив Коломойський Олігарх Ігор К
Коломойський: Порошенко - моя маріонетка і буде виконувати все, що йом

«Порошенко же вважав, що хтось його маріонетка. Я вважаю, що він моя маріонетка», - заявив Коломойський

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що вважає чинного президента Петра Порошенка своєю маріонеткою, яка буде робити все, що йому скажуть, аби «спокутувати провину» за націоналізацію «Приватбанку».

Олігарх заявив, що Порошенко повинен вийти до українського народу і сказати, що «хотів поживитися чужою власністю» і «влаштував націоналізацію «Приватбанку».

На запитання журналіста про те, чи свідчить судове рішення про ослаблення впливу Порошенка на суди, він відповів: «Ні. Він просто моя маріонетка, і в останній місяць перед завершенням його повноважень буде виконувати все, що йому буде сказано.
Він же вважав, що хтось його маріонетка. Я вважаю, що він моя маріонетка. Буде робити все, що йому говорять. Щоб спокутувати свою провину... Порошенко кричав, що Зеленський – моя маріонетка. А хто рішення суду приймає в мою користь? Порошенко?».

Олігарх також наголосив, що нинішні управителі «Приватбанку» незабаром будуть відповідати перед законом.

Як повідомляв «Главком», 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію «Приватбанку». Розгляд цієї справи тривав з червня 2017 року, її розмір перевищував 50 томів.

 

Якщо в підсумку суди визнають націоналізацію ПриватБанку незаконною, то держава повинна буде сплатити вкладникам понад 100 млрд грн

Про це заявив голова Національного банку Яків Смолій під час засідання Ради національної безпеки і оборони,

Він зазначив, що законом не передбачена процедура повернення націоналізованих активів попереднім власникам.

'Але якщо те рішення, яке було прийняте в 2016-му (націоналізація — ред.), буде обернене, нам доведеться виплатити вкладникам понад 100 мільярдів гривень. Це будуть емісійні кошти (НБУ доведеться додрукувати ці гроші — ред.). 
Вони можуть суттєво вплинути на інфляцію. Також ми не можемо зараз спрогнозувати, як це вплине на курс', — пояснив Смолій

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS