Новости Украины

У команди Трампа і Росії не було змови – Мюллер У команди Трампа і Росії не було змови – Мюллер 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/154504.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/154504.jpg Контактів між посадовими особами кампанії Трампа і особами, пов'язаними з російським урядом, йдеться у звіті Мюллера За темою
У команди Трампа і Росії не було змови – Мюллер
Контактів між посадовими особами кампанії Трампа і особами, пов'язаними з російським урядом, йдеться у звіті Мюллера

Між штабом на той час кандидата в президенти Дональда Трампа і російськими чиновниками не було змови. Про це заявив генпрокурор Вільям Барр, представляючи доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера, пише 'Ліга.новости'.

За словами Барра, хоча Мюллер і його команда 'розслідували цілий ряд зв'язків або контактів між посадовими особами кампанії Трампа і особами, пов'язаними з російським урядом', вони не знайшли ніяких доказів змови.

'Після того, як Мюллер не виявив ознак змови з Росією, він вивчав, чи могли певні дії президента Трампа перешкоджати розслідуванню спецпрокурора. В цьому напрямку звинувачення також висунуто не було', – йдеться у повідомленні.

ЗМІ повідомляють, що, хоча в звіт для публікації і були внесені правки, оскільки там міститься інформація, пов'язана з нацбезпекою, ці правки були незначними.

У своєму Facebook Донал Драмп опублікував стилізовану картинку з серіалу 'Гра престолів' із написом 'Гру закінчено' на адресу 'ненависників' і 'радикальних лівих демократів'. На зображенні також написано: 'Ні змови. Немає перешкод'.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Twitter уперше видалив пост Трампа через порушення авторських прав.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ФОТО: У Фінляндії пройшов масовий протест проти зустрічі Трампа з Путіним

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS