Новости Украины

ЦВК змінила час проведення дебатів на 'Суспільному' ЦВК змінила час проведення дебатів на 'Суспільному' 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/161405.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/161405.jpg Текст постанови підтримали 15 із 16 членів ЦВК За темою > 30 хвилин на агітацію: ЦВК призначила дату та час для кандидатів у
ЦВК змінила час проведення дебатів на 'Суспільному'
Текст постанови підтримали 15 із 16 членів ЦВК

Центральна виборча комісія перенесла час початку проведення дебатів кандидатів на посаду Президента України з 20-ї на 21-у годину. Відповідне рішення ухвалено на засіданні ЦВК в четвер, повідомляє 'Укрінформ'.

'Центральною виборчою комісією пропонується: визначити, що теледебати між кандидатами на посаду Президента України, внесеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, за рахунок і в межах коштів державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України, організовуються та проводяться Національною суспільною телерадіокомпанією України в останню п'ятницю перед днем повторного голосування 19 квітня 2019 року на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення у прямому ефірі з 21 до 22 години тривалістю 60 хвилин безперервного ефірного часу за адресою: вулиця Андрія Іллєнка, 42, м.Київ', – озвучила текст постанови член ЦВК Катерина Махніцька.

Відповідний текст постанови підтримали 15 із 16 членів ЦВК.

Нагадаємо, команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК 'Олімпійський'. Кандидати орендували стадіон на вечір п'ятниці 19-го квітня.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS