Новости Украины

Завідувач кафедри Сумського держуніверситету на лекції агітував студентів (відео) Завідувач кафедри Сумського держуніверситету на лекції агітував студентів (відео) Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5862/12_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5862/12_main.jpg На лекції викладач говорив про те, чи приймає наркотики один з кандидатів в президенти Завідувач кафедри електроніки і комп'ю
Завідувач кафедри Сумського держуніверситету на лекції агітував студен

На лекції викладач говорив про те, чи приймає наркотики один з кандидатів в президенти

Завідувач кафедри електроніки і комп'ютерної техніки Сумського держуніверситету Анатолій Опанасюк на лекції проводив перед студентами передвиборчу агітацію.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook нардеп Антон Геращенко і опублікував відеозапис.

«Сумський державний університет. Лекція завідувача кафедри електроніки та комп'ютерної техніки Анатолія Опанасюка. Тема лекції - чи приймає наркотики один з кандидатів в президенти. Дивно, чи не так?» - прокоментував нардеп.

Він зазначив, що опублікував в соцмережі відео «незаконної антиагітації» викладачем Сумського держуніверситету «з метою превенції і недопущення подібної поведінки інших викладачів в інших ВНЗ країни».

«Чи можна студентам в Сумському державному університеті вільно приймати рішення, за кого з кандидатів у президенти голосувати у другому турі виборів, якщо один з викладачів в робочий час, на лекції перед студентами, дає оцінки одному з кандидатів?» - підкреслив Геращенко.

Нардеп вимагає від ректора Сумського державного університету вжити заходів дисциплінарного характеру щодо завідуючого кафедри електроніки Анатолія Опанасюка, «щоб він на своїх лекціях займався прямими своїми обов'язками, а не агітацією».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS