Новости Украины

Яке свято 16 березня: що потрібно обов'язково зробити в цей день Яке свято 16 березня: що потрібно обов'язково зробити в цей день Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2019/03/15/GH8cY3VaYc2STQWTBijQJGRWb12pxCOH3TnFk0Qc.jpeg https://znaj.ua/images/2019/03/15/GH8cY3VaYc2STQWTBijQJGRWb12pxCOH3TnFk0Qc.jpeg Віруючі православної церкви в цей день вшановують пам'ять мученика Євтропія Амасійського. Інші назви свята: «Євтропій», «День Євтр
Яке свято 16 березня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Віруючі православної церкви в цей день вшановують пам'ять мученика Євтропія Амасійського. Інші назви свята: «Євтропій», «День Євтропія», «Василина», «Зіновій».

В цей день слід добре попросити сонце розтопити сніг і не дати зимі повернутися. Прийнято обходити земельні ділянки і потім перетинати їх хрест-навхрест. За допомогою таких дій можна захистити посіви не тільки від шкідників і хвороб, але і від пристріту. Але сонце допоможе тільки тим, хто шанобливо до кього ставився весь рік, навіть в самий жаркий час. До інших може бути дуже немилосердним. Також, щоб захистити поле від негоди, шкідників і злодіїв, хоча в основному це були комахи і гризуни, треба покласти посередині поля дві гілочки верби хрест-навхрест.

Вважається, що людина, яка народилася в цей день знає всі дороги і путі. Йому нескладно знайти будь-яке місце, зайти в самий густий ліс і спокійно повернутися додому. У нього для будь-якої стежки є назва. Його неможливо звернути з шляху. У таких людей є здатність наслухувати дороги. Вони знають, чи далеко зараз гість, який поспішає у ваш будинок. А якщо раптом хтось загубився, то саме ці люди-іменинники можуть допомогти знайти людину.

Ще існує цікавий обряд вмивання в цей день для привабливості і молодості шкіри. Потрібно взяти воду, покласти в неї на ніч яйце білої курки і срібло. А вранці вмитися. На світанку найстарша жінка в сім'ї повинна обійти будинок, двір, осінити хрестом вхідні двері, ворота і піч. Так можна захистити оселю й сім'ю від різного роду неприємностей.

Знай.ua повідомляв про погоду на травневі свята. Відомий астролог розкрив українцям всі карти. Прогноз погоди від астролога на весну.

Знай.ua повідомляв, коли і куди переводити стрілки годинника в березні, а також як підготувати організм до нового графіку. Щоб уникнути небажаних наслідків для організму, за тиждень до переведення годинників необхідно змінити рівень фізичного навантаження і ввести корективи в раціон харчування.

Як повідомляв портал Знай.ua синоптики розповіли, що в нашій країні протягом усього березня очікуються 'температурні гойдалки' і боротьба між зимовою та весняною погодою.

Народні прикмети на 16 березня

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS