Новости Украины

Кого США не хочуть бачити президентом України: Експерт розповів про настрої Вашингтона Кого США не хочуть бачити президентом України: Експерт розповів про настрої Вашингтона zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/z/a/Zalmaev.png https://zik.ua/gallery/top/z/a/Zalmaev.png У США бояться, що до влади в Україні прийде недосвідчений, популістський політик, який може стати слабкою ланкою у майбітніх перег
Кого США не хочуть бачити президентом України: Експерт розповів про на

У США бояться, що до влади в Україні прийде недосвідчений, популістський політик, який може стати слабкою ланкою у майбітніх переговорах із Путіним.

Про це в ефірі проекту «Народ проти« в ефірі телеканалу ZIK розповів директор Євроазійської демократичної ініціативи Пітер Залмаєв.

Відповідаючи на запитання, хто для Вашингтона є фаворитом серед кандидатів на пост президента України, він наголосив: американські політики дуже обережні у розмовах щодо їх політичних симпатій.

«Насправді, у тамтешніх кулуарах влади не так баагто політиків, які взвгвалі цікавляться Україною. Вибачте, якщо когось розчарую, та «вашингтонського обкому» не існує. Однак, ті, хто все ж цим цікавиться – дуже обережні», – розповів експерт.

Він зазначив: вони розпещенідуже серйозним «популістичним душком», яикй бачимо в українській виборчій кампанії.

«Зокрема, бояться, що до влади прийде недосвідчений популістський політик, за яким стоїть інший політик. Він може бути дуже слабкою ланкою у майбутніх переговорах із Володимиром Путіним. Згадується, як свого часу, молодого президента Кеннеді пробивав генсек СРСР Микита Хрущов Карибською кризою 1962 року», – підкреслив Пітер Залмаєв.

Читайте також: Гримчак пояснив, що буде, якщо Порошенка не оберуть на другий термін

Як повідомлялось раніше, директор Національної розвідки США Ден Коутс зазначав, що Росія прагне прибрати Петра Порошенка і привести до влади менш антиросійський парламент.

Читайте також: Ющенко розповів, що буде після президентських виборів

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS