Новости Украины

'Фантастичним звірі 3' стануть ще масштабнішими 'Фантастичним звірі 3' стануть ще масштабнішими Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/02/fantastic-beasts2.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/02/fantastic-beasts2.jpg Минулого місяця стало відомо, що Warner Bros. затримують старт зйомок третьої частини "Фантастичних звірів". За словами актора Ден
'Фантастичним звірі 3' стануть ще масштабнішими

Минулого місяця стало відомо, що Warner Bros. затримують старт зйомок третьої частини 'Фантастичних звірів'. За словами актора Дена Фоглера, таке рішення студії викликано бажанням зробити третю картину масштабнішою перших двох.

'Ми приступимо до зйомок цієї осені. Новий фільм повинен вийти по-справжньому епічним! Затримку нам пояснили тим, що третя частина буде масштабнішою двох попередніх разом узятих. Студія вирішила не квапити події і дати всім більше часу на підготовку, тому перенесла старт зйомок. Я ще не читав сценарій і майже нічого не знаю про новий інтерфейс, але можу сказати, що ми вирушимо до Бразилії', - розповів Фоглер в інтерв'ю Hey U Guys.

Прем'єра 'Фантастичних звірів 3' як і раніше намічена на листопад 2020-го.

Нагадаємо, листопада у Києві пройшла прем'єра 'Фантастичних звірі 2: Злочини Гріндельвальда'за участі українських зірок шоу-бізнесу.

Також повідомлялось, що 'Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда' стартували в Північній Америці гірше за прогнози.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS