Новости Украины

'Слуга народу' є передвиборчою агітацією: Зеленського закликали оплатити із виборчого фонду показ фільму 'Слуга народу' є передвиборчою агітацією: Зеленського закликали оплатити із виборчого фонду показ фільму Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/02/1089894.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/02/1089894.jpg Комітет виборців України (КВУ) наголошує, що показ серіалу "Слуга Народу 3" під час виборчого процесу має розглядатися як передвиб
'Слуга народу' є передвиборчою агітацією: Зеленського закликали оплати

Комітет виборців України (КВУ) наголошує, що показ серіалу 'Слуга Народу 3' під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь кандидата в президенти Володимира Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата.

Про це повідомляє сайт КВУ.

Як зазначається, таке трактування відповідає ч. 1 ст. 58 Закону 'Про вибори Президента України', яка встановлює, що передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати 'за' або не голосувати за певного кандидата на пост президента України.

При цьому однією із форм передвиборної агітації відповідно до закону є оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації відеофільмів.

'КВУ вважає, що показ відеофільму 'Слуга Народу 3' є діяльністю, що спонукає виборців голосувати за Зеленського, який є виконавцем головної ролі у фільмі, а також кандидатом в президенти України. Крім того фільм 'Слуга Народу 3' має політичну тематику, позитивно зображує діяльність художнього персонажа Зеленського, а його назва ідентична до назви політичної партії, висуванцем від якої є Зеленський на виборах президента', - йдеться в повідомленні.

В КВУ наголошують, що відмова Зеленського оплачувати показ 'Слуги Народу 3' з виборчого фонду буде порушенням українського законодавства, яке забороняє фінансування матеріалів передвиборної агітації поза межами виборчого фонду кандидата.

Прем'єра нового сезону серіалу 'Слуга Народу' запланована на березень 2019 року.

Читайте також: Підкуп виборців, збір особистих даних та незаконна реклама: як Зеленський, Тимошенко, Садовий і Гриценко порушують виборче законодавство.

Нагадаємо, громадянська мережа 'Опора' вказує, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського на вихідних в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.

У двох містах Одещини - Чорноморську та Білгороді-Дністровському 6 і 7 лютого відбулися концерти гумористичного шоу 'Ліга сміху'. На заходах відбувалася агітація за кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Читайте також: 'Кіборги' за участь у з'їзді Тимошенко отримали по 10 тисяч доларів - ветеран АТО.

Раніше Олексій Гетьман заявив, що після участі військових та волонтерів на з’їзді партії ВО 'Батьківщина', яких там назвали 'кіборгами', справжні оборонці Донецького аеропорту та їхні родичі хочуть повернути нагороди, які вони отримали за ДАП.

Також захисники Донецького аеропорту виступили з вимогою, щоб Юлія Тимошенко принесла офіційні вибачення на будь-якому центральному телеканалі країні за те що використовувала назву 'кіборг' у політичних цілях.

Крім того, 'Прямий' повідомляв, що політолог Володимир Цибулько назвав технологію з’їзду 'Батьківщини' спробою створити паралельну реальність.

Помічник міністра оборони України Юрій Бірюков заявив, що використовувати термін 'кіборг' у власних політичних цілях – це просто блюзнірство і наруга над справжніми захисниками Донецького аеропорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩОСУБОТИ ТА ЩОНЕДІЛІ У ВЕЛИКИХ СТУДІЯХ – ВЕЛИКІ ПОДІЇ: 'ПРЯМИЙ' РОЗПОЧИНАЄ СЕЗОН ТЕЛЕМАРАФОНІВ 'ВИБОРИ-2019'

Нагадуємо, що телеканал 'Прямий' зайняв у п’ятницю, 18 січня, перше місце за рейтингами серед усіх інформаційних каналів в Україні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS