Новости Украины

Росія використовує бойові супутники – розвідка США Росія використовує бойові супутники – розвідка США 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/88960.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/88960.jpg Основну загрозу інтересам США в космосі представляють дві країни – Китай і Росія За темою > Призначений для використання у к
Росія використовує бойові супутники – розвідка США
Основну загрозу інтересам США в космосі представляють дві країни – Китай і Росія

Агентство військової розвідки Сполучених Штатів Америки опублікувало доповідь, в якій йдеться, що частина російських супутників, призначених для діагностики космічних апаратів, має подвійне призначення. Про таке повідомив 'УНІАН' з посиланням на РБК.

Відповідно до доповіді, основну загрозу інтересам США в космосі представляють дві країни – Китай і Росія. Крім того, ризики для безпеки представляють Іран та Північна Корея. Особливо автори доповіді відзначають позиції Китаю в космосі, що зміцнюються. Пекін зміг вийти на друге місце за кількістю орбітальних супутників після США і вкладає значні кошти в розвиток космічної програми.

Слід зазначити, що Росія, попри тривалий період відставання, також зберігає ключові позиції в космосі. Кремль розвиває різні типи військових технологій, що дозволяють вести бойові дії в космічному просторі. До них входить: лазерна зброя, засоби радіоелектронного придушення.

Деякі з російських супутників, призначених для діагностики космічних апаратів, має подвійне призначення, впевнені автори доповіді.

'Супутники спостереження й обслуговування здатні проводити діагностику апаратів, які наближаються, і виправляти деякі несправності. Однак ця ж сама технологія може бути використана для наближення до супутників іноземних держав і проведення атак', – йдеться у тексті доповіді.

Розміщення подібних супутників на орбіті почалося у 2017 році.

Для доповіді розвідка США використовувала відкриті джерела, а саме: матеріали ЗМІ, зокрема 'Московського Комсомольця', 'Еха Москви', 'Інтерфаксу' та порталу 'Військовий огляд'. Твердження про можливе застосування інспекційних супутників в якості зброї посилається на статтю в журналі Popular Mechanics, опубліковану в серпні 2018 року.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS