Новости Украины

«Батьківщина» витратила на рекламу 155 мільйонів за півроку «Батьківщина» витратила на рекламу 155 мільйонів за півроку Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96467/js1lya3gkjtoc8mtp https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96467/js1lya3gkjtoc8mtp Центральний штаб всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» у жовтні-грудні 2018 року витратив на рекламу на топ-телеканалах і білбо
«Батьківщина» витратила на рекламу 155 мільйонів за півроку
Центральний штаб всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» у жовтні-грудні 2018 року витратив на рекламу на топ-телеканалах і білбордах 55 мільйонів гривень. Такі дані вказані у фінансовому звіті політсили за 4 квартал попереднього року.

Перше місце з видатків, як і в попередньому кварталі, посіла реклама на телеканалах медіагруп «1+1», «Інтер» і «StarLightMedia». Зокрема, на «1+1» у IV кварталі транслювали привітання Юлії Тимошенко з Новим роком і Різдвом, а також ролик про «справедливу ціну на газ».

Станом на кінець 2018 року ВО «Батьківщина» ще мала борг у 10 млн грн за рекламу перед ТОВ «Старлайт бренд контент» («СТБ», «Новий канал», «ICTV»).

Також у жовтні-грудні минулого року «Батьківщина» заплатила 10 мільйонів за розміщення зовнішньої реклами.

Враховуючи ці 55 мільйонів, кампанія з популяризації Юлії Тимошенко та «Нового курсу», яка стартувала в червні 2018 року, уже обійшлася партії у понад 155 мільйонів гривень, повідомляє Громадський рух ЧЕСНО. Ці кошти, витрачені на рекламу, є рекордною сумою у порівнянні з іншими політичними партіями.

За даними руху, всі ці видатки здійснено з приватних внесків, а не з держбюджету.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS