Новости Украины

СБУ запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську ідеологію» СБУ запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську ідеологію» Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96457/js1gqlgi1agpfmd9u https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96457/js1gqlgi1agpfmd9u Служба безпеки України запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську ідеологію». Про це заявив начальник Де
СБУ запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську
Служба безпеки України запропонувала заблокувати ще 100 сайтів, які «пропагують російську ідеологію».

Про це заявив начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

Він зазначив, що у 2018 році в Україні заблокували близько 2 тисяч фейкових профілів та близько 200 сайтів. З початку 2019 СБУ вже запропонувала заблокувати ще 100 сайтів.

«Цього року подано ще 100 сайтів, найближчим часом, найближчим указом президента буде введено в дію рішення РНБО — і ці сайти будуть також заблоковані», — сказав Климчук.

Доповнюємо....

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS