Новости Украины

У Центрвиборчкомі створять робочу групу за участі СБУ — представник служби У Центрвиборчкомі створять робочу групу за участі СБУ — представник служби Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96456/js1g7uo8led3w0w6p https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/96456/js1g7uo8led3w0w6p У Центральній виборчій комісії створять спеціальну групу за участі Служби безпеки України та Служби спеціального зв'язку для детал
У Центрвиборчкомі створять робочу групу за участі СБУ — представник сл
У Центральній виборчій комісії створять спеціальну групу за участі Служби безпеки України та Служби спеціального зв'язку для детального аналізу систем ЦВК.

Про це заявив начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

«У ЦВК створюється спеціальна робоча група за участі СБУ та Служби спеціального зв’язку, яка проведе детальний технічний аналіз і аудит систем ЦВК, запустить їх в експлуатацію — і потім цілодобово будуть забезпечувати безпеку систем Центрвиборчкому», — сказав Климчук.

Він додав, що за 2018 рік в Україні заблокували близько 400 кібератак.

Документи для реєстрації кандидатом у президенти за весь час роботи Центральної виборчої комісії принесли 90 людей. 8 лютого ЦВК завершила реєструвати кандидатів у президенти: остаточна кількість — 44.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS