Новости Украины

На італійському карнавалі поглузували із Трампа: його зобразили 'Богом-Імператорм' На італійському карнавалі поглузували із Трампа: його зобразили 'Богом-Імператорм' 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111068.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111068.jpg На карнавалі в італійському місті Віареджо, що у Тоскані, поглузували із глави Білого дому Дональда Трампа. Так, американського лі
На італійському карнавалі поглузували із Трампа: його зобразили 'Богом

На карнавалі в італійському місті Віареджо, що у Тоскані, поглузували із глави Білого дому Дональда Трампа. Так, американського лідера зобразили у провокативному образі 'Бога-Імператора' із британської настільної гри.

Так, вуличками італійського міста італійці везли багатометрову фігуру-карикатуру на президента США Дональда Трампа у громіздких обладунках. Довкола фігури також були розміщені маленькі сині пташки – емблеми популярної соцмережі Twitter, якою так любить послуговуватись американський президент, передає Euronews.

Читайте також: Працює мало: журналісти оприлюднили графік Трампа

Під час карнавалу гігантський Трамп у лавровому вінку крутив головою, на обличчі творці фігури зобразили сувору гримасу. Замість рук у карикатури американського президента були лапи із довгими пазурами.

До речі, у США називати Трампа 'Богом-Імператором' почали ще в період виборчої кампанії. У всесвіті настільної гри Warhammer Бог-Імператор є верховним лідером, а потім і божеством людської раси, яка опанувала космос та веде нескінченні війни з будь-яким інопланетним життям. Відомо, що Бог-Імператор залишається ув'язненим в золотому троні та, є ані повністю живим, ані мертвим.

Дивіться відео із фігурою-карикатурою на Трампа:

Додамо, що щорічний карнавал у Віареджо відомий своїм дотепним відгуком на усі актуальні теми, від політики до естради. Цього року творці костюмів висловилися також на теми шкільного булінгу, екології та фемінізму.

Трамп – 'Бог-Імператор', дивіться відео:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS