Новости Украины

Агресія РФ поблизу Керченської протоки: окупанти замаскували та переховали українські судна Агресія РФ поблизу Керченської протоки: окупанти замаскували та переховали українські судна 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111046.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111046.jpg В окупованій Керчі росіяни замаскували та змінили розташування захоплених поблизу Керченської протоки українських військових кораб
Агресія РФ поблизу Керченської протоки: окупанти замаскували та перехо

В окупованій Керчі росіяни замаскували та змінили розташування захоплених поблизу Керченської протоки українських військових кораблів.

Раніше українські судна росіяни тримали вкінці причальної стінки в акваторії Генмола в окупованій Керчі. Станом на 11 лютого захоплених українських кораблів на цьому місці немає. Натомість захоплені росіянами військові катери 'Нікополь' і 'Бердянськ' перемістили ближче до берега та накрили маскувальною сіткою. Більше того, зі сторони моря їх прикрили російськими військовими катерами, передають 'Крим. Реалії'.

Читайте також: Не про такий випуск ми мріяли: двоє захоплених РФ моряків отримали звання лейтенантів

Там же росіяни розташували український буксир 'Яни Капу', який супроводжував 'Нікополь' і 'Бердянськ' 25 листопада 2018 року.


Заховані українські військові катери в Керчі

З берега це судно теж закривають російські військові катери, щоправда, не надто надійно, оскільки частково видно номер буксира.


Заховані українські катери в Керчі, окупанти їх перемістили


Буксир 'Яни Капу' окупанти заховали не надто надійно, видніється прапор та номер судна

Як Росія захопила українські військові кораблі? 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки прикордонний корабель Росії протаранив буксир українських військових. Цей буксир був одним із трьох українських військових кораблів, які законно прямували з порту Одеси до порту в Маріуполі.

Попри це, в Росії заявили, що українські кораблі нібито неправомірно увійшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря РФ і прямували до Керченської протоки.

Після атаки українські кораблі продовжили прямувати до Маріуполя, проте під час виходу з Керченської протоки прикордонні судна РФ влаштували стрілянину по українських суднах. Через це 6 українських військових моряків зазнали поранень.

Росія захопила українських кораблі та взяла в полон 24 українських моряків. Їх згодом арештували в окупованому Криму та вивезли до московських СІЗО. Усі українські моряки заявили слідству в РФ, що є військовополоненими.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS