Новости Украины

МЗС Куби звинуватили США у спробі легалізації воєнної операції у Венесуелі МЗС Куби звинуватили США у спробі легалізації воєнної операції у Венесуелі 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111086.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111086.jpg Міністр закордонних справ Куби Бруно Родрігес заявив, що проект резолюції Ради Безпеки ООН щодо врегулюванню кризи у Венесуелі, за
МЗС Куби звинуватили США у спробі легалізації воєнної операції у Венес

Міністр закордонних справ Куби Бруно Родрігес заявив, що проект резолюції Ради Безпеки ООН щодо врегулюванню кризи у Венесуелі, запропонований США, спрямований на легалізацію військових дій проти латиноамериканської країни.

Таку позицію висловив міністр МЗС Куби у своєму Twitter.

Читайте також: Росія – поранений ведмідь, що кидається навсібіч, – США про роль РФ у 'венесуельському питанні'

Проект резолюції США у Радбезі ООН підтримує переворот і заснований лише на припущеннях,
– написав глава відомства.

Він додав, що, якщо проект не буде схвалено, американська влада зможе заявити, що намагалася виправити ситуацію, а сам проект резолюції уряду США спрямований на легалізацію військової агресії проти Венесуели.

Пропонований США документ передбачає скасування результатів президентських виборів 2018 року у Венесуелі і проведення нових виборів. Згідно з ним, Рада безпеки повинна закликати до 'негайного початку політичного процесу, що веде до прозорих виборів за участю міжнародних спостерігачів, які б відповідали венесуельській конституції'.

Що відбувається у Венесуелі?

До якого стану довів Венесуелу Мадуро?За шість років перебування Мадуро при владі національна валюта – болівар – девальвувала гігантськими темпами: наприкінці 2018 рівень інфляції сягнув 1 мільйона 300 тисяч відсотків. Жителі Венесуели потерпають від нестачі продуктів: у периферійних районах країни бідняки змушені їсти котів, собак та щурів. З країни виїхало майже три мільйони громадян, що більше, ніж 10% усього населення.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS